persian english
صفحه نخست arrow کاهش ساعات فاتحه در ششجوان

کاهش ساعات فاتحه در ششجوان

ارزیابی كاربر: ONONONONON / 3
ضعیف عالی 

ساعات مجلس فاتحه در ششجوان کاهش یافت.

در مجلسی که به مناسبت سومین روز درگذشت عروج ملکوتی سعادت رحیمی در ششجوان برگزار شد اهالی ششجوان تصمیم گرفتند ساعات مجلس فاتحه را کم کنند و از دو مجلس در طرف صبح و بعدازظهر به یک مجلس در بعدازظهر تبدیل نمایند.

در روز ششم بهمن مصادف با سومین روز درگذشت ملکوتی جانباز سعادت رحیمی اهالی محل ششجوان صورتجلسه ای را تدوین و امضا کردند که متن آن به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات جانباز فداکار زنده یاد سعادت رحیمی ما اهالی محل ششجوان نظر خود را در خصوص کم شدن ساعات مجلس فاتحه از دو مجلس در طرف صبح و بعدازظهر به یک مجلس در بعد از  ظهر اعلام میداریم.

لذا از کلیه بستگان و مرحومان مغفور مخصوصاً خانواده ایشان تقاضا داریم این نظر را از مجلس جانباز سرافراز مرحوم سعادت رحیمی عمل بفرمایند تا تصمیم بزرگان محل و عموم اهالی اجرا شود.

امیداست این تصمیم مورد نظر و رضایت حق تعالی و استقبال همه اهالی محترم قرار گیرد. ان شاءاله تعالی

6 نظر

بازدید كننده
م - خلیلی
07 بهمن 1393, 23:47
با تشکر از این که این مسئله مطرح شد. ای کاش کسانی هم پیشقدم می شدند و از مردم می خواستند که تفت ها و تاج گل ها را هم نیاورند زیرا بیشتر جنبه چشم و هم چشمی دارد به جای پول آن را خرج عمران آبادی کنند
بازدید كننده
ali
08 بهمن 1393, 00:39
درمورد تاج گل وتفت وبنرهاهم باید تصمیم جدی گرفته که یک رسم معقولی باشد
بازدید كننده
رضا
16 بهمن 1393, 14:03
باسلام به مردمان شریف ششجوان وآرزوی سلامتی وسعادت برای تمامی ساکنین ومهاجرین ششجوان وطلب آمرزش برای تمام در گذشتگان به عرض عزیزان میرسانم این تصمیم جمعی بسیار عالی وخداپسندانه می باشد .وباتوجه به پراکندگی اهالی درسرتاسر میهن عزیز وبامراجعه مکرر در مراسم عزیز از دست داده هم زمان بر وهم گاها خطراتی دربر دارد این تصمیم بسیار عالی وعاقلانه می باشد .ولی موردی هم هست که درمراسم بشدت انجام می گیرد وباعث رنجش عزیزی که با علاقه زیاد در مراسم شرکت کرده می شود  وآن این است که متاسفانه در تقدیر وتشکر از شرکت کنندگان  باالقاب وسمت شغلی که شاید هم این شغل والقاب صحت نداشته باش نه یکبار بلکه چند بار در وسایل  صوتی تکرار ودرعوض به  ا فراددیگری هم که درآن مراسم شرکت کرده هیچ اشاره ای نمی شود وباعث رنجش وناراحتی وی می شود که لازم است این مورد راهم با آقایان معتمد محلی وافراد تصمیم گیرنده درمیان گذاشت ودر مراسم ازذکر نام وسمت افراد جدا خودداری شود وباتشکر جمعی وبردن نام اداره مربوطه حلسه را باقرائت قرآن مجید ومرثیه خوانی ادامه تا هم ثوابی به شرکت کنندگان درجلسه برسد وهم روح  متوفی شاد گردد.
بازدید كننده
مجید
28 بهمن 1393, 12:08
با سلام ضمن آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران -بویژه ششجوان عزیز -جدای از مطالب یادشده ایکاش اول فکری هم در مورد دست و روبوسی هنگام عرض تسلیت به صاحبان عزا میشد دوم آنکه طبق آنچه در اکثر مجالس دیده ایم هیچ کجا به اندازه ی ششجوان هنگام مراسم ختم از بستگان درجه 1-2-3و...به عنوان صاحبان مجلس نمی ایستندکه می طلبد بزرگان و معتمدین روستاتجدید نظری در این مورد بنمایند .
admin
مدیر سایت
28 بهمن 1393, 13:04
با درود بر م-خلیلی، علی، رضا و مجید // امیدوارم روزی بیاید که تمام این پلاکارد ها و تفت ها و تاج گل هایی که به همراه دست بوسی ها و روبوسی ها برای صاحبان عزا برده می شود و برای آنان نیز خرج های اضافی و مزاحمت های فراوان درست می شود از بین بروند و به جای آن مراسم شادی و دوستی و ارتباط در زمان سلامت توسعه یابد. من هم موافق این نیستم برای کسی که در زمان عروسی و یا زندگیش حتی یک شاخه گل نبرده ام حالا برای عزایش نه یک شاخه گل بلکه سبد بزرگی از انواع گل بافته و یا پلاکارد چند متری ببرم و انتظار هم داشته باشم نه یک بار بلکه چندین بار در بلندگو نامم آورده شود. و این خیلی بد است که مدت و شکوه جشن ها و عروسی های ما کاهش می یابد و مراسم عزای ما هر روز شاخ و برگ تازه ای می گیرد. امیدوارم با روشنگری های بزرگان و همت مردم رسم و روش منطقی و درستی برقرار گردد.
بازدید كننده
ش
05 اسفند 1393, 20:07
باتشکر بجای کاهش مراسم ختم و خرج دادن رسم کمک کرذن به صاحب عزامانند عروسی ها باب شود به جای حل مسئله صورت مسئله را پاک نکنید در این مراسمات اکثر مهاجر هستندومی ایندبرای فاتحه
لطفاً نظر شریف خود را بیان فرمایید
این قسمت منتشر نخواهد شد

درصورتی که بخواهید پاسخ به ایمیل شما هم ارسال شود در مربع مقابل این قسمت تیک بزنید
E-mail alerts

در صورتی که نخواهید پیامی به ایمیل شما فرستاده شود بر روی ارسال کلیک کنید

پر بیننده ترین مطالب

روز نکوداشت ششجوان
روز نکوداشت ششجوان روز نکوداشت ششجوان روز نکوداشت ششجوان در روز 26 خرداد 1397 برگزار خواهد شد.
آقای نصرت اله علایی درگذشت
آقای نصرت اله علایی درگذشت آقای نصرت اله علایی به درگاه ایزدی شتافت غم وارده را به خانواده و وابستگان آن روانشاد تسلیت می گوییم مراسم بزرگداشت آن روان شاد در روز پنج شنبه 24 خرداد برگزار خواهد شد.

منابع خبری فریدن فریدونشهر چادگان

وضع هوای ششجوان و سایر شهرها

ششجوان Clear 12°C Clear
داران Clear 22°C Clear

تبادل

RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3
OPML
مرداد
1398
پنج شنبه
31

تعداد کل بازدیدها : Free tracking counter

تعداد بازدیدکنندگان آنلاین :

اکنون 110 میهمان در حال بازدید از این سایت می باشند. اعضای آنلاین :

ورود كاربر

هنوز ثبت نام نكرده اید؟ عضویت در سایت

رأی گیری

کدام قسمت از سایت ششجوان را بیشتر می پسندید؟

نتایج
تا چه میزان از تبدیل روستای نمونه کشوری ششجوان به محله ای از بوئین میاندشت راضی هستید؟

نتایج

آخرین نظردهنده در موضوع:

چه کنیم تا تب مالت نگیریم؟
مدیر سایت
05 شهر 1397, 13:33

گزیده ای از اعضای سایت ششجوان

asgharal
asgharal
WebPilotDubai
WebPilotDubai
Kotofeichhet
Kotofeichhet
RobertPade
RobertPade
Elizabeth
Elizabeth
admin
admin
6219454
6219454
ATalaAltenia
ATalaAltenia
AdalinRaw
AdalinRaw
rainbow
rainbow
Ronaldtig
Ronaldtig
Lichertdiot
Lichertdiot
GeorgeLew
GeorgeLew
Optiob24
Optiob24
dmsh
dmsh
211211
211211
ZterveKnot
ZterveKnot
Animib
Animib
Hakim
Hakim
Miguelgoks
Miguelgoks
HatthewEa
HatthewEa
Nelsonlync
Nelsonlync
ClintonDut
ClintonDut
tanha
tanha
CharlesMa
CharlesMa
eidy
eidy
lazartzdhu
lazartzdhu
Dexterwaws
Dexterwaws
DAVID
DAVID
OliverPt
OliverPt